Zakochanie, plaża, morze, zachód słońca, namiętne pocałunki.

Wszystko zaczyna się przepięknie. Zakochanie, plaża, zachody słońca, namiętne pocałunki. Później wracamy niestety do swojego mieszkania i musimy zmierzyć się z szarą rzeczywistością. Bardzo trudno być romantykiem, w momencie kiedy trzeba zatankować swoje auto. Ciężko być szarmanckim, gdy jemy posiłek w pobliskiej pizzerii, strasznie spiesząc się po zakończonej pracy do domu na mecz w tv. Z kolei pewnego dnia zostawia nas ukochana. Zastanawiamy się, co źle zrobiliśmy.

Najistotniejsze, aby zdiagnozować, czy naprawdę jest to nasza wina. Jeżeli stwierdzimy, że niestety tak, to musimy przyjrzeć się dokładniej swoim poczynaniom i zrobić wszystko by je na nowo naprawić. Bardzo wielu mężczyzn zaczyna się po zerwaniu dokładnie zastanawiać, jak odzyskać byłą. Oczywiście nie jest to bardzo proste zadanie, ale jak najbardziej możliwe do zrobienia.
Będziemy mogli działać od razu, jeżeli posiadamy zapewnienie, że nasza była dalej coś do nas czuje, ale jakieś nasze zachowanie, czy też jakaś sytuacja zmusiła ją do tego aby odejść. W takiej sytuacji najważniejsza jest nasza skrucha. Musimy się starać faktycznie  zbadać, co złego zrobiliśmy i to zrozumieć. Potem obowiązkowo powinniśmy jej wyznać, iż wiemy, co zrobiliśmy a także żałujemy. Musimy także zilustrować plan naprawczy. Z pewnością nic nie działa gorzej na rozzłoszczoną dziewczyną, aniżeli dziesiąte przeprosiny bez pokazania chęci poprawy. Powinniśmy dać jej powód, ażeby miała po co wrócić. Niech wie, iż żałujemy, ale warto pamiętać też, aby przypomnieć to, co dobre i nie koncentrować się jedynie na swoich błędach. Śliczne kwiaty również nie zaszkodzą.