Zabiegi prowadzone są przez doświadczonych rehabilitantów.

Poziom państwowej ochrony zdrowia pogarsza się każdego roku. Bardzo długie kolejki, nieuprzejme panie w rejestracji, spóźniający się doktorzy, zdenerwowani inni pacjenci. Tak niestety wygląda codzienność w placówkach nieprywatnych. Co więcej trudniej dostać się na wizytę u lekarza specjalisty, na rehabilitację, specjalistyczne badania czy zabieg a to bardzo często nawet w sytuacji , która stanowi zagrożenie dla naszego życia.

 

Wydaje się, iż wspaniałym sposobem na to, żeby uniezależnić się od tego bezdusznego systemu jest pakiety medyczne. Często taki pakiet jest dostępny od wersji podstawowej do kompleksowej. Dzięki każdej z nich pacjent przenosi się do całkiem innej rzeczywistości. Do rejestracji można dodzwonić się za każdym razem bez problemu. Konsultanci są mili, uprzejmi i pomocni. Co najważniejsze na takim samym, wysokim poziomie znajduje się także sama opieka medyczna.

 

W każdym pakiecie lekarz bez kolejki w przypadku wszelkich specjalizacji. Wizyta w placówce prywatnej nie budzi u nas lęku. W porównaniu z państwową opieką medyczną różnicę można zauważyć już przy wejściu. Zarówno w gabinecie jak i w poczekalni można spodziewać się przyjaznej atmosfery. To standard, że lekarz przyjmuje pacjenta na umówioną godzinę a także wykazuje się cierpliwością dla pacjenta. W ramach tych bardziej rozszerzonych pakietów dostępna jest także pełna rehabilitacja medyczna. Bez kłopotu, można umówić się na niezbyt odległy termin. Zabiegi prowadzone są przez doświadczonych rehabilitantów, co gwarantuje ich skuteczność a także bardzo wysoką jakość.