Wraz z moim małżonkiem, pojechaliśmy za miasto, bo właśnie tam znajdowała się hurtownia prezentów.

Zbliżały się urodziny mojej matki. Chciałam aby ten dzień stał się najlepszym dniem w jej życiu. Razem z moim mężem, wybraliśmy się za miasto, bo właśnie tam znajdywała się hurtownia prezentów.

Tak mogliśmy zakupić interesujący prezent za znacznie mniejsze pieniądze. Kiedy dotarliśmy na miejsce, byłam pod sporym wrażeniem budynku. Spotkała nas szczególnie miła obsługa. Mój mąż pracował w handlu bardzo wiele lat, sam był właścicielem ogromnej hurtowni, orientował się na owym biznesie jak niewiele osób. Uradowałam się więc, że to oczywiście on mi pomaga. Owa hurtownia to głównie zaopatrzenie sklepików z prezentami. Transportuje do danego sklepu sporo przedmiotów, jakie będą ciekawą propozycją na upominek urodzinowy, ale nie tylko – łatwo znaleźć także w takich sklepach wspaniałe upominki z okazji walentynek, dnia pań, dnia dziecka lub imienin. Okazji bywa wiele, warto celebrować każdą, ponieważ sprawia to wiele radości swym bliskim i solenizantom. Kiedy udaliśmy się do sklepu uświadomiłam sobie, jak wielki wybór znajduje się w owym miejscu. Nie wiedziałam z czego ucieszyłaby się moja mama. Ze względu na to, że ostatnio przeniosła się do własnego wymarzonego mieszkania z ogródkiem postanowiłam, że kupimy jej cokolwiek do domu. Matka jest olbrzymią fanką książek, posiada w naszym domu tysiące egzemplarzy. Kiedy byłam młodsza, nie musiałam chociażby należeć do biblioteki, ponieważ czytałam książki, które moja mama kupowała.

Własny dom stawał się niewielką biblioteką, wielu sąsiadów pożyczało od niej książki, dlatego posiadaliśmy wielkie grono bliskich. Zadecydowałam, iż to ja znajdę biblioteczkę do nowiutkiego domu mamy. Zależalo mi aby biblioteczka była duża, tak by wszystkie książki schowały się bez problemów. Hurtownia prezentów miała spory asortyment, jeśli idzie o wnętrza, ale nie tylko. Hurtownia obsługująca Dropshipping, a więc ta w jakiej właśnie przebywaliśmy oferowała wysyłkę. Owy proces polega na tym, że hurtownia kupuje daną rzecz, i dostarcza ją do dostawcy, natomiast dostawca wysyła ją do konsumenta. Ten proces jest bardzo łatwy, a klient nie oczekuje zbyt długo na swoje zamówienie. My kupiliśmy biblioteczkę dla mamy oraz uroczy, szary koc, który doskonale będzie pasował do jej wnętrza. Na wysyłkę czekaliśmy tylko kilka dni, dlatego strasznie się cieszyliśmy, gdyż wszystko zdążyliśmy zrobić na czas.

Matka niesamowicie ucieszyła się z upominku, całe jej przyjęcie urodzinowe układałyśmy książki według kolorów i wspominałyśmy historię z danych książek. Omawiałyśmy pewną z własnych ulubionych książek przy kubku jaśminowej herbaty. To był wspaniały prezent. Cieszę się, że hurtownia spisała się na medal. Mój mąż stwierdził, że również chciałby mieć taką hurtownię oraz myśli nad nowym biznesem. Chętnie mu doradzę, ponieważ to dobra inwestycja. Może za jakiś okres to my zaoferujemy pomoc komuś wybrać prezent dla ukochanej osoby. Warto realizować marzenia.

Autor: Prezenty hurt