W czasie ferii szkolnych tworzy się dla dzieci i młodzieży odjazdy poza centrum.

W czasie ferii szkolnych tworzy się dla dzieciaków i młodzieży odjazdy poza centrum. Szuka się miejsc, w jakich można zorganizować mnóstwo atrakcji dla uczniów.

Idealnym miejscem jest na zimowisko Białka Tatrzańska. Owa mała podhalańska wieś gwarantuje doskonały odpoczynek w górzystym klimacie. Chociażby podczas spokojnej zimy, nie braknie tam śniegu dla pasjonatów narciarstwa. Stacje narciarskie razem z powszechnymi wyciągami krzesełkowymi tworzą świetne warunki dla miłośników tegoż wysiłku. Stoki są dobrze podświetlone, więc można tam bezpiecznie szusować od świtu do wieczora.

Ogromną frajdą jest aquapark. Osoby pełnoletnie potrafią na basenach polepszać własną kondycję ruchową oraz doskonalić pływanie. Najmniejsi będą się świetnie zajmować w brodzikach, na zjeżdżalniach i wodnych placach rozrywek. Do pływalni doprowadzana zostaje woda termalna o temperaturze około 30 stopni, skupiająca mikroelementy niezbędne dla zdrowia.

Można także zorganizować tylko parodniowy wypad w góry. Gwoli członków podróży Białka Tatrzańska oferuje bazę noclegową oraz smaczne wyżywienie w regionalnych karczmach. Przy tejże okazji wolno także zaczerpnąć z hydroterapii w zdrowej wodzie mineralnej bogatej w potas, magnez, wapń i żelazo. Takie kąpiele sprzyjają pełnej relaksacji, wzmacniają wytrzymałość na stres zaś nawet wspomagają odchudzanie. Na małe wycieczki Białka Tatrzańska posiada doskonałe warunki – umożliwia zjazdy narciarskie lub rekreację na basenie. Partycypantom dłuższego zimowiska Białka Tatrzańska zapewni ubogacone rozrywki w czasie całego pobytu.

Więcej: Wycieczki Białka Tatrzańska