Typowy druk analogowy wypierany jest przez cyfrowy.

Jak nasz świat szeroki i wysoki, tak wszyscy zapewne wiemy, jak ważny w naszych czasach jest druk. Od chwili jego wynalezienia, stanowi on nieodłączną część naszego życia. Drukiem wyrażamy wszelkie wątpliwości, uczucia. Głównie jest on bardzo ważnym elementem biznesowym, a można stwierdzić, że nawet wypełnia główną rolę w sporej ilości kwestiach działań biznesowych. Nie wyobrażamy sobie, żeby nie była dostępna sprzedaż biletów w formie papierowej. Co prawda są już honorowane bilety w formie elektronicznej. Niemniej jednak nadal wykorzystuje się tradycyjną formę papierową, bo spore grono ludzi nie jest jeszcze zaopatrzone w odpowiednie media, oraz nie potrafi z nich właściwie korzystać.

Taka sama sytuacja jest w sytuacji faktur. Tutaj tez dopuszcza się elektroniczna wersję, niemniej jednak papier na razie nie będzie całkowicie zastąpiony formami elektronicznymi, chociaż od jakiegoś czasu przebąkuje się i o takiej możliwości. Z drugiej strony, jak by na to popatrzeć, nie udoskonalałoby się maszyn drukarskich, które są coraz wyższej jakości. Druk analogowy jest wypierany poprzez cyfrowy druk, co pozwala na coraz lepsze zdobycie pożądanego efektu końcowego. Dobra promocja. Właściwie każdy przedsiębiorca zdaje sobie z tego sprawę, iż bez promocji, tym szczególnie w dzisiejszych czasach prowadzenie jakiegokolwiek biznesu byłoby niewykonalne. Dlatego również przygotowanie świetnej reklamy wymaga jeszcze większego wkładu, niżeli było to wymagane do niedawna. Kiedyś nie było też tylu drukarni, niemniej jednak właśnie drukarnia wrocław jest prawie na każdym kroku i jedna po drugiej oferuje bardziej zachęcające usługi. Jak w każdej dziedzinie należy być ostrożnym, ponieważ także w tej sferze jest możliwość się przeliczyć. Nie warto oszczędzać na reklamie.
Chcąc mieć swoją firmę na bardzo wysokim poziomie, jesteśmy zmuszeni być gotowi na poniesienie kosztów , które są z tym związane. W sytuacji, kiedy posiadamy w naszej dziedzinie coraz większą konkurencję, to także my jesteśmy zmuszeni pokazać większą kreatywność. W tym celu musimy sprawić, ażeby nasz portret prezentował się jak najlepiej. Dlatego właśnie inwestując w podane powyżej zagadnienie należy pamiętać, żeby ulotki były przejrzyste, tematy w materiale reklamowym nie okazały się za zbytnio zawiłe, bo tym sposobem nie będziemy mieli szansy by przyciągnąć klienta. W dzisiejszym świecie, kiedy całe społeczeństwo jest bardzo roszczeniowe, wręcz przez zwykłą głupotę można tracić dorobek całego swojego życia. Z tego powodu należy robić wszystko, by do takiego stanu rzeczy nie dopuścić. Jeżeli chcemy uzyskać należytą pozycję w sferze reklamy, obowiązkowo powinno się powiedzieć przedstawicielowi handlowemu, z którym się spotkamy, w jakim formacie powinna być dana ulotka czy też wizytówka przygotowana. Jest to o tyle istotne, by już na produkcji nasz produkt był dobrym wyborem.
Częściej to właśnie brak precyzji w dialogu sprawia, że klient całą złość przelewa na usługodawcę. Podczas gdy popełnia wiele kardynalnych błędów, przez które również nie osiąga przez siebie wyznaczonego celu, ponieważ jak już zostało wspomniane oszczędzanie w doborze między innymi towaru a także usług przedłożona jest na jakość, a za tym idzie szereg innych trudnych funkcji , które nie pozwalają na dobre funkcjonowanie spółki. Jesteśmy zmuszeni zatem początkowo utworzyć dokładny biznesplan, w którym również będzie ujęty ciąg rozwiązań , które uwzględniają reklamę.