Takim jednym z sporej ilości sposobów jest zarabianie na wszelkiej biżuterii.

Istnieje sporo sposobności na zarabianie na kupowaniu jednocześnie w realu jak i w sieci i może oczywiście robić to każdy po osiągnięciu pełnoletności.

Jednym z bardzo wielu możliwości jest zarobkowanie na wszelkiej biżuterii, może przykładowo to być biżuteria przygotowana przez zawodowego złotnika jak również także opracowana w domu przykładowo mająca charakter regionalny.

Kolejnym ze sposobów jest zarabianie na ubraniach. Zarabiać tak da się na przykład sprzedając używaną odzież jak i również nową odzież którą sprowadzimy od hurtowników i zrobioną własnoręcznie. Robioną samodzielnie można wykonywać na szydełku, drutach a także klasycznie szyć na specjalnej maszynie według indywidualnego projektu.

Zarabianie na wszelakich perfumach polega na współpracy z rozlewnią perfum, a także przykładowo na sprowadzaniu perfum z sklepów albo zza granicy albo sprzedaży perfum określonych marek poprzez demonstrowanie próbek na różnego rodzaju eventach lub chodzeniu po lokalach mieszkalnych.
Właściwie każdy z wyżej wymienionych koncepcji na zarobkowanie będziemy mogli wykonywać zarówno w sieci internet tworząc konkretną stronę www lub konto na portalu społecznościowym  jak również w prawdziwym świecie sprzedając proponowane poprzez siebie produkty we własnym sklepie albo w spółce z osobą, która taki sklep posiada i na różnorodnego rodzaju giełdach albo targowiskach przeznaczonych do handlu danymi towarami.

Należy pamiętać, iż jeżeli mamy zamiar  sprzedawać swoje towary albo podjąć współpracę z jakąś osobą koniecznie musimy zgłosić to do specjalnych urzędów a także zdobyć potrzebne pozwolenia oraz uprawnienia.