Szafy na wymiar – rozwiązanie idealne.

Niewielki domy oraz mieszkania – często kuszą ceną oraz nieszablonowym wnętrzem. Niestety pierwszy problem z tego typu nieruchomościami pojawia się jednak w sytuacji, kiedy zamierzamy wybrać dla siebie meble i całe wyposażenie. Znakomitym rozwiązaniem w tej sytuacji są meble wykonywane na wymiar.

Kuchnia – pomieszczenie najistotniejsze Zazwyczaj decydujemy się na kuchnie na wymiar. Wynika to głównie z tego faktu, iż większość mieszkań jednopokojowych (tak zwanych kawalerek) ma kuchnię łączoną z salonem albo tzw. kuchenny aneks. Na 5m2 zazwyczaj trudno jest ułożyć piękny zestaw mebli który jest dostępny w sklepie z meblami od ręki – zwyczajnie nie mamy na to aż tyle wolnego miejsca. Co więcej, opcja mebli na wymiar daje gwarancję jakiegokolwiek i nietypowego połączenia szafek i półek, co może zaowocować o wiele ciekawszym efektem finalnym.

Dwa piętra
Drewniane schody, to następny pomysł na zaaranżowanie innowacyjnego wnętrza z klimatem na niewielkim metrażu, przykładowo schody drewniane na antresolę lub strych. W tym przypadku, realizacja na wymiar jest nie tyle możliwe, co dosłownie konieczna.

Szafy produkowane na wymiar – rozwiązanie znakomite
Nie da się zaprzeczyć, że czym większą mamy szafę, tym lepiej. Jednakże w momencie gdy do zagospodarowania posiadamy tylko bardzo małą wnękę w przedpokoju zaczynamy wpadać w panikę. Jednak niepotrzebnie. Wystarczy jedynie być cierpliwym i zamówić sobie szafę wykonaną na wymiar – taką, na jaką pozwoli nam metraż naszego pokoju. Tego rodzaju usługi proponuje współcześnie spora większość salonów meblowych i dekoratorskich.

Czas oczekiwania
Oczywistym faktem jest, iż mebli na wymiar nie możemy kupić od ręki. Taki średni czas oczekiwania na realizację zamówienia trwa około kilku tygodni.

Więcej: kuchnie na wymiar