SSL oznacza Secure Socket Layer. Daje on pewność użytkownikom.

Obecnie większość osób kupuje w sklepach przez internet, rozlicza się z Urzędem Skarbowym, przelewa pieniądze za pośrednictwem stron internetowych www swojego banku.
Certyfikaty ssl są wymagane do całkowicie bezpiecznego działania wszelkich portali internetowych. Sugerowane są dla wszystkich portali które przetwarzają wszelkie dane użytkowników sieci.
Sięgają po nie m.in.: witryny urzędowe, sklepy do sprzedaży on-line, instytucje zajmujące się finansami, banki, szkoły, wyższe uczelnie, placówki Poczty Polskiej a także rozmaite korporacje.

SSL znaczy Secure Socket Layer. Daje on gwarancję użytkownikom, iż nasze wszelkie dane są zupełnie bezpieczne i chronione. Certyfikat SSL chroni wszelkie informacje, które biegną pomiędzy użytkownikiem strony internetowej a serwerem tej strony internetowej.
Certyfikaty ssl można podzielić na trzy podstawowe kategorie. Zaliczyć możemy do nich: Extended Validation, Organization Validation, Domain Validation. Doskonale szyfrują wszystkie dane udostępniane w globalnej sieci.
Domena to detal każdej witryny internetowej. Mało kosztowne domeny kojarzymy z nazwami własnymi spółek lub z nazwami oferowanych usług. Hosting sms. to dzisiaj norma.
Bardzo tanie przedłużanie domen internetowych nie obciąży finansowo nikogo. Domenę przedłuża się, płacąc jeden grosz każdego dnia. Cena za domenę to kilkadziesiąt zł rocznie. Dlatego tanie przedłużanie domen w internecie ma tak bardzo wielu zwolenników.

 

Domenę możemy przedłużyć na wybrany przez nas poprzez siebie czas. Od jednego roku do pięciu lat. Opłacając domenę gwarantuję sobie prawo do korzystania z określonego i własnego adresu internetowego.