Mając tak na prawdę wszystko nie umiemy docenić niczego.

Posiadając właściwie wszystko nie doceniamy niczego. Tak na prawdę dopiero brak ukazuje każdemu z nas jak bardzo potrzebuje danej partii swojego ciała. O utracie jakiejś części ciała albo któregoś ze zmysłów opowiada mnóstwo znakomitych filmów, wzruszających i mających wpływ na wyobraźnię każdego z nas. W rzeczywistości jednakże pomimo intrygujących kolei losów tych bohaterów nie miałbym ochoty się z nimi zamienić na życia. Ponieważ jest cholernie ciężko, a człowiek nie jest zadowolony kiedy jest mu pod górkę. Pomyślmy sobie o filmie Zapach Kobiety, który to pokazuje temat mężczyzny, który jest niewidomy i jego strategię odbierania całego świata, wspomnijmy przyjaciela Forresta Gumpa z wojny, który to stracił w wyniku wybuchu obie nogi, pomyślmy o bardzo wielu innych ludziach, którzy zostali zmuszeni do zmagania się z problemem braku. Jak wasze rozważania? No na pewno nie jest łatwo, kolorowo oraz przyjemnie. Ci ludzie to prawdziwi bohaterowie, ich zmaganie się z życiem powinno być nagradzane Nagrodą Nobla, a jeżeli już nie to ogromnym respektem wśród przyjaciół.

Posiadamy jednakże dwudziesty 1-szy wiek a więc możemy choć trochę starać się takim osobom upraszczać działanie. Przecież protezy są coraz to bardziej imponujące, mobilne, a ich przypomina bardzo ruch ręki zdrowego człowieka, a metoda korzystania nie przeszkadza choremu w zwykłym egzystowaniu. Przykładowo proteza ręki całkowicie oddaje charakter normalnej ręki zdrowego człowieka. Mamy możliwość posługiwać się nią całkiem szybko a także starczy trochę wprawy a wówczas zwykłe czynności codzienne przestaną być przeszkodą. W dodatku osłabiają niskie uczucie własnej wartości, która to jest poważnym problemem psychologicznym po utracie którejś z części naszego ciała. Proteza nogi, dobry wynalazek, mężczyźni i kobiety pracujące nad protezami powinny również zgarniać ogromne nagrody, ponieważ doprawdy ich zamówienia posiadają istotne znaczenie dla innego człowieka. Wszak dzięki takiej protezie możemy standardowo, bez jakichkolwiek zawad poruszać się. Czy to aby nie jest wspaniałe. Niech wykonują własną pracę dalej ponieważ wykonują to bardzo dobrze. Proteza bioniczna muszą być przygotowane z solidnych produktów oraz dopasowane do spersonalizowanych wymagań. Poprzez to te najlepsze mogą kosztować tak dużo kasy. Nie bywa to produkt na każdą kieszeń, poprzez to apel do ludzi pomóżmy, pomagajmy na ile jesteśmy w stanie, ponieważ jeśli znajdziecie się w tak trudnej sytuacji to być może ktoś pomoże nam.
Jako ludzie w bardzo wielu sytuacjach jesteśmy zbyt mało empatyczni, nie wczuwamy się w sytuację innych, bardzo mnie to boli i leży na sercu i właśnie dlatego pisze o tym. Mam wielką nadzieję, że zdołałem dotrzeć do waszej wyobraźni a także choć odrobinę rozszerzyłem wasze horyzonty myślowe. A może wręcz ktoś z was rozglądnie się wokoło i zauważy znajomego poruszającego się na wózku czy ciocię pozbawioną ręki, której nie odwiedził wiele lat. O ile posiadamy takowe osoby w naszym otoczeniu pokazujmy doradztwo, ponieważ jedynie one tak naprawdę wiedzą jak to jest ciężko radzić sobie z życiem w sytuacjach niecodziennych. My możemy się jedynie domyślać, ale musimy mieć nadzieję, iż przenigdy nie będzie wam dane doświadczenie tego stanu.