Każdy ogród powinien dostarczyć nam mnóstwo pozytywnej energii.

Trawnikowe kratki są bardzo dobrym, o wiele bardziej ekologicznym zamiennikiem kostki brukowej. Przeważnie zrobione z sztucznych tworzyw, co sprawia, że są bardziej odporne na czynniki atmosferyczne. Kratki te mają otwory w rozmaitych kształtach, najczęściej okrągłe, kwadratowe albo na bazie heksagonu. Taka kratka zapewnia znakomitą przepuszczalność wody, a co także ważne, montaż tego typu kratek jest łatwy i nie wymaga od nas ponoszenia dużych kosztów. Ogród powinien dostarczyć nam dużo pozytywnej energii a także pozwalać na momenty zrelaksowania się.

W okresie letnim, gdy bardzo dużą część czasu spędza się poza domem, trzeba o niego należycie zadbać. Uroku naszemu podwórkowi bez wątpienia dodadzą fontanny. Są doskonałym dodatkiem, nadają charakteru przestrzeni a także powodują iż każdy ogród staje się niepowtarzalny. Fontanny znaleźć możemy w różnych kształtach i są opracowane z różnych surowców w zależności od potrzeb danego klienta.

Rezultaty wizualne mogą rzeczywiście zachwycać! Dzięki konstrukcji przypominającej plaster miodu, kratki parkingowe są bardziej odporniejsze na różnego typu obciążenia. To właśnie dzięki temu ten tańszy a także bardziej ekologiczny zamiennik tradycyjnej kostki brukowej lub asfaltu jest taki wydajny. Doskonale będzie się nadawać pod nawierzchnię parkingową. Pozwala na swobodny obieg wód deszczowych. Tego typu kratki nie odkształcają się pod wpływem zmiany temperatury a dodatkowo nie ulegają korozji co powoduje, że są bardzo tanie w eksploatacji.

Więcej: ekobord