Głównym ich dostarczycielem w całej Europie Środkowej jest Finclub

W budowaniu idealnej, wysportowanej postury szczególnie istotne jest dostarczenie naszemu ciałku elementów odżywczych. Nie regularnie jesteśmy w stanie dostarczyć ich z pożywienia, więc tu z usługą przybywają suplementy sportowe. Ważnym ich dystrybutorem w wszelkiej Europie Centralnej jest Finclub, ściągający oraz transportujący naturalne suplementy doskonałej klasy na obszarze naszego kraju oraz siedmiu innych państw Europy Środkowej.

Propozycja FinClubu systematycznie się poszerza, między innymi o zdrowe kremy Aloe Vera jak również o biodegradowalne preparaty czystości. Marka cieszy się docenieniem setek kontrahentów komercyjnych i dziesiątek tysięcy konsumentów, czerpiących spośród produktów dostarczanych przez firmę do marketów w własnym regionie. Najistotniejsza jest tu jakość, również towarów, jak i obsługi konsumenta i jakość świadczonych posług. Firma ma certyfikaty TOP CZECH QUALITY, a również uhonorowanie AAA rating.

Najważniejszym kontrahentem firmy jest fińska firma Hankintatakku Oy, producent suplementów diety oraz zdrowej żywności niezwykle szlachetnej klasy, uważany za przywódcę europejskiego w tej kwestii, jakiego wyroby analizowane są w akredytowanych laboratoriach pod dozorem Krajowej Rady Zdrowotnej Finlandii.

Finclub proponuje naturalne produkty o najdoskonalszej jakości, wykonane z flor z terenów naturalnie czystych. Wydłużony czas funkcjonowania na rynku, dwadzieścia pięć lat, jest najwłaściwszym domowej na to, że dodatki poprzez niego oferowane są bardzo dobrej jakości. Posiadają one deklarację Gemium Lekarskiego, zrzeszającego lekarzy wielu specjalizacji.