Dopełnieniem zalet sanatoryjnych oraz turystycznych jest Pensjonat Szczawno-Zdrój.

Odwiedzasz tereny malowniczego Śląska? Wybierasz się wkrótce do Szczawna-Zdrój, gdzie chcesz korzystać z różnych usług uzdrowiskowych? Korzystając z największych walorów uzdrowiska, smakując perły architektoniczne, koniecznie zdecyduj się na pensjonaty Szczawno-Zdrój.

Oprócz sposobów przetestowania tutejszych wód leczniczych, korzystania z czystego powietrza, podziwiania znakomitych widoków należy zastanowić się nad miejscem, w którym będziesz. Dom wczasowy, w którym się rozgościsz będzie mieć wpływ na wrażenia z podróży i pobytu w Szczawnie-Zdrój. Uzupełnieniem walorów sanatoryjnych i turystycznych jest Pensjonat Szczawno-Zdrój. Pensjonat, w którym się zatrzymasz jest najbardziej istotnym elementem, mającym niezwykle ważny wpływ na atrakcyjność Twojego pobytu. Doskonała baza do Zamku Książ.

Wspaniała lokalizacja w Szczawnie-Zdrój, bardzo bliska odległość do rynku oraz do dworca, dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Mamy idealne okoliczności, by organizować uroczystości. Pobyty dla grup wycieczkowych. Łatwy dojazd z Wałbrzycha, mała trasa do książęcego zamku. Świadczymy usługi kucharskie, w naszej ofercie ogromny wybór usług podstawowych a także uzupełniających. W szerokiej ofercie własnego pensjonatu przytulne, bardzo dobrze nasłonecznione a także ładnie umeblowane pokoje z wygodnym łożem. Pomieszczenia 1dno i wieloosobowe z całkowitym węzłem sanitarnym, luksusowe łazienki z brodzikiem oraz WC. Dla mieszkańców pensjonatu proponujemy akces do parkingu. W cenie pobytu dostęp do wi-fi, telewizji oraz bardzo wielu pozostałych udogodnień. O poranku przywita cię smaczne śniadanie w formie szwedzkiego stołu oraz herbata, kawa i kakao. Komfort a także wysoka jakość w niskich kosztach.

Ażeby zapoznać się z naszą szczegółową propozycją obejrzyj zdjęcia wnętrz naszych pomieszczeń i ich aranżacji na naszej stronce internetowej. Poznaj się z dobrymi opiniami oraz najlepszymi recenzjami domu wypoczynkowego Szczawno-Zdrój, który jest rekomendowany przez naszych zadowolonych gości. Nasza oferta będzie mogła sprostać wymaganiom dosłownie najmocniej roszczeniowych klientów. Podróżujesz służbowo? Interesują cię domy wypoczynkowe Wałbrzych? Wybierz dom wypoczynkowy w niedalekim Szczawnie-Zdrój. Z 1dnej strony – cisza i wygoda nocowania poza centrum miasta, w zacisznej części Szczawna-Zdrój. Z 2-giej strony – nieduża trasa do centrum Wałbrzycha, którą masz możliwość pokonać w parę chwil. Dla wszystkich gości, którzy podróżują samochodem oferujemy parking. Idealne miejsce, żeby pozostać na nocleg. Nocleg za miasteczkiem umożliwi wam się zrelaksować nawet w czasie podróży z pracy. Niewysokie koszty, ładne pokoje, miła aura, profesjonalna kadra.

Kładziemy nacisk na dużą jakość własnych usług noclegowych a także zadowolenie wszelkich odwiedzających nas gości. W naszej dopasowanej do twoich wymagań szerokiej ofercie, znajdziecie zarówno noclegi 1-dno dniowe, jak również kilkudniowe.

Więcej: Pensjonat Szczawno-Zdrój